04-9955599

לפרסום מודעה חייג עכשיו

הכל במקום אחד

קומפקטיים

משפחתיים

מנהלים

יוקרה

מתי כדאי לשכור רכב לחודש?

אורחים חשובים מגיעים לארץ וצריכים רכב לתקופה שהם כאן. אתם יודעים שעומדת לפניכם תקופה מסוימת מאוד בה תזדקקו לרכב יותר מתמיד והוא יקל על היומיום. תקופה שהיא ארוכה מידיי מכדי להשכיר רכב לפי חיוב יומי, אבל לא מספיק ארוכה בשביל לקנות רכב…גם לעניין הזה ישנו פתרון. השכרת רכב על בסיס חודשי. כל מה שאתם צריכים זה להבין מה הצרכים שלכם לסוג הרכב, מה התקציב העומד לרשותם ופי כל אלה לבחור רכב שיתאים לכם במחיר שהכי משתלם עבורכם.

תנאי השכרה לרכב לחודש
לפעמים הגודל מאוד קובע. מכירים את זה שכל החברה מחליטים לנסוע יחד לאיזו חופשה מפנקת בארץ, לישון לילה על החוף ולקום בבוקר לשקיעה? אם לא, אנחנו מקווים שלפחות נתנו לכם רעיון, אם כן, אתם בטח מכירים את זה שתמיד יש את ההתלבטות כמה כלי רכב להוציא ובכלל כולכם רוצים לנסוע יחד בשביל האווירה. אז למה שלא תשכירו יחד רכב מסחרי גדול עם מקום לכל המשתתפים? תוכלו לבחור ממגוון רכבים רכב עם עד תשעה מקומות ישיבה, ולצאת לדרך בהוואי של טיול שנתי.

יש המון אירועים בחיים שלכל אחד אופי שונה ואנחנו צריכים להתאים את עצמנו. אז לפני שאתם משכירים רכב, תשבו, תחשבו מה הצרכים המסוימים שלכם, כמה אנשים אמורים להיכנס לרכב, מה הוא טווח הזמן ומהו טווח המחירים ועשו בחירה מושכלת באחת מחוויות השכרת הרכב שלפניכם.